Pokládka plovoucích podlah v Brně a Znojmě

 

Nehledě na to, zda hodláte položit laminátovou nebo dřevěnou podlahu, zda už znáte dekor, barvu, značku, nebo ne, můžete se na nás obrátit s vypracováním nezávazné nabídky. Poradíme Vám, v případě zájmu seženeme krytinu za nejvýhodnější cenu v Brně a bezchybně položíme.Dojedeme k Vám po celé ČR,v době sezóny stavebních prací mají primárně  přednost zákazníci z Moravy.

Pokládáme tyto typy plovoucích podlah
Laminátová

Vhodná do zatěžovaných prostor (předsíně apod.). Velmi vysoká mechanická odolnost, stálobarevnost, nelze renovovat broušením, je hlučnější než dřevěná, snadná údržba. Nižší cena.
Dřevěná (třívrstvá)
Vhodná do méně zatěžovaných míst (obývací pokoje, ložnice,...). Při správné údržbě dlouhá životnost, navíc možné renovovat broušením. Výborné tepelné vlastnosti.
Dýhovaná
Spojuje kladné vlastnosti dřevěných a laminátových podlah. Vysoká mechanická odolnost, výborné tepelné vlastnosti, tichá, jednoduchá údržba.
Korková
Výborné tepelné, akustické, izolační vlastnosti. Lze renovovat broušením. Vhodné do místností se středním zatížením. Trvanlivost, elastičnost.
Zjistíme Vám nejnižší cenu
Jakmile si vyjasníme, jaký typ plovoucí podlahy s kterým dekorem si přejete, obvoláme všechny dodavatele v Brně a okolí a zjistíme, kde se daný typ podlahy dá pořídit za nejvýhodnějších podmínek.

Neváhejte vyplnit kontaktní formulář a nechte nás zdarma vypracovat rozpočet pro Vaši podlahu,jsme přesvědčeni,že vždy najdeme jak ekonomické,tak kvalitativní řešení Vašich představ o budoucí podlaze.

Quick step Egger
Parador Esco