Renovace parket

 

Poskytujeme kompletní servis renovace a broušení parket v Brně a celé ČR. Provádíme opravy a rekonstrukce parket Brno a dřevěných podlah v Brně a okolí Brna s více než dvacetiletou  zkušeností našich pracovníků. Vrzající, skřípající ochozené parkety, flekaté, poškrábané a jinak poškozené podlahy ze dřeva Vám zrestaurujeme v krásnou masivní chloubu Vašeho interiéru. Průběh a možnosti hloubkového broušení parket nejlépe posoudíme bezplatnou obhlídkou.

Ve většině případů lze k broušení parket přistoupit bez náročných příprav. Opravy před započetím renovace parket jsou nutné pouze pokud je porušena celistvost podlahy, nosné podkladové desky neplní řádně svůj účel, některé parkety potřebují vyměnit či přeložit apod. 

Kompletní ceník broušení parket Brno najdete v sekci ceník. 

Jak vypadá výsledek renovace parket? Projděte si galerii broušení parket Brno, které prošli renovací. Uděláte si představu o tom, jak lze proměnit starší podlahu v nový doplněk jakožto součást interiéru. Máte svůj projekt? Rekonstruujete, opravujete a potřebujete si udělat představu o nákladech na renovaci parket? Požádejte o nezávaznou nabídku vypněním kontaktního formuláře,nebo nám zavolejte.Pokud někdy hned tel.nebereme,zrovna renovujeme parkety u zákazníka před Vámi,obratem Vám budeme volat.Děkujeme a těšíme se na spolupráci